Benim Hocam Yayınları 2018 KPSS Genel Kültür 5 Günde Tarih Soru-Cevap Kitabı


Ürün Fiyatı :
22,50 TL 13,50 TL Kdv Dahil
%40 İndirim
9,00 TL Kazanç

 Fiyatı düşünce haber ver

Ürünü Paylaş
 • Benim Hocam Yayınları 2018 KPSS Genel Kültür 5 Günde Tarih Soru-Cevap Kitabı
   
   
   
  Değerli arkadaşlarım Beş Günde Tarih kitabım Genel Kültür KPSS Tarih kısmını beş günde bitirebileceğiniz özelliğe sahiptir. Kitabım soru - cevap ve yorum formatında hazırlanmış olup, soru - cevap ve yorumlar bir plan çerçevesinde beş güne paylaştırılmıştır. Kitabımda 1200 civarında soru - cevap ve yorum bulunmaktadır.
   
  Kitabım KPSS'ye hazırlanan tüm adaylara yönelik olup tamamen Milli Eğitim Bakanlığına bağlı tüm okullarda ve tüm seviyelerde okutulan Tarih dersi 2018 müfredatına göre hazırlanmıştır. İçeriğinde gereksiz ve bilmenizi gerektirmeyecek sorular ve yorumlar yoktur.
   
  Peki Beş Günde Tarih'in sizlere sağlayacağı faydalar nelerdir;
   
  1. Beş Günde Tarih kitabım henüz tarih dersine çalışmaya başlamamış olanların kısa zamanda tarihi büyük bir keyifle bitirmelerini sağlayacaktır.
   
  2. Beş Günde Tarih kitabımı okurken zihniniz ve gözünüz yorulmayacak, bilgilerin birbirini tamamlayıcı özelliğe sahip olduğunu fark edeceksiniz.
   
  3. Tarih dersine çalışmaya başlamış ancak bilgiyi yorumlamakta zorlanan arkadaşlarımızın Beş Günde Tarih kitabımın içinde yer alan "Benim Tarihim Diyor ki" notları okumaları yorum gücünü artıracaktır.
   
  4. Tarih dersini bitirmiş ve genel tekrar yapmakta zorlanan arkadaşlarımın Beş Günde Tarih kitabımdan çalışarak çok kolay bir şekilde genel tekrarlar yapmalarını sağlayacaktır.
   
  5. Beş Günde Tarih kitabım mevcutta var olan bir çok bilgi karmaşasından sıkılmış ve "kime sorsam acaba, doğrusu neydi" endişesini taşıyan arkadaşlarımızın doğru bilgiye çok kolay ulaşmalarını sağlayacaktır.
   
  6. Beş Günde Tarih kitabım KPSS sürecinde bilgileri hatırlamakta zorlanan arkadaşlarımızın yanında taşıya bileceği, her zaman gerekli tarihi bilgilere ulaşabileceği ebatta ve niteliktedir.
   
  Beş Günde Tarih kitabımın hazırlanmasında emeği geçen tüm arkadaşlarıma özellikle, Bahar Boz'a, Berk Özdemir'e, Emel Mahlut'a, dizgi ekibinden Ceren ve Sunay hanımlara, büyük bir titizlikle kitabımı okuyan redaksiyon ekibine çok teşekkür ediyorum.
   
  Değerli arkadaşlarım her insan biraz eksiktir, mükemmellik yaratana mahsustur. Beş Günde Tarih kitabıma çalışırken oluşacak fikirlerinizi ve tavsiyelerinizi benimle paylaşabilirsiniz. Sınava hazırlanan tüm arkadaşlarıma hayırlar getirmesi temennisiyle ile hepinize başarılar diliyorum.
   
  Selam ile...
   
   
  Yazar Selami Yalçın
  Yayınevi Benim Hocam Yayınları
 • Taksit
  Taksit Tutarı
  Toplam Tutar
  1
  13,77 TL
  13,77 TL
  2
  6,95 TL
  13,91 TL
  4
  3,54 TL
  14,18 TL

  Axess Kredi Kartları

  Taksit
  Taksit Tutarı
  Toplam Tutar
  1
  13,50 TL
  13,50 TL

  Kuveyt Türk Kredi Kartları

  Taksit
  Taksit Tutarı
  Toplam Tutar
  1
  13,50 TL
  13,50 TL

  Vakıfbank Kredi Kartı ile Ödeme


 •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
  Oyla:

Benzer Ürünler

TAKİPTE KALIN

İndirimdebu © 2018 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

Sepetim